پیروزی سه بر یک بانک سرمایه برابر شمس

پیروزی سه بر یک بانک سرمایه برابر شمس
8 بهمن 96

به گزارش سرمایه کلاب و به نقل از فدراسیون والیبال هفته نهم دور برگشت مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان ایران جام شهید «محسن حججی» امروز (یکشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران، کاشان، اردکان، آمل، گنبد و ارومیه برگزار شد.
در نخستین دیدار این هفته از لیگ برتر تیم های بانک سرمایه و شمس در خانه والیبال به مصاف یکدیگر رفتند. بانک سرمایه در این مسابقه سه بر یک به پیروزی رسید تا به هجدهمین برد خود در این رقابت ها دست یابد و ۵۴ امتیازی شود.
شاگردان محمد وکیلی در تیم شمس در ست سوم ۲۵ بر ۱۹ به پیروزی رسیدند و در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۲۱ و ۲۵ بر ۲۰ مغلوب صدرنشین این رقابت ها شدند.
وحید پورکاشیان، محمدرضا کاویانی و سعید درخشنده به ترتیب داور اول، داور دوم و ناظر این مسابقه بودند که یک ساعت و ۵۳ دقیقه طول کشید و ۱۱۳ تماشاگر داشت.
توحید صمدی، رضا قرا، مجتبی میرزا جانپور، علی شفیعی، مهدی مهدوی و قاسم کارخانه بازیکنان شروع کننده تیم بانک سرمایه در این مسابقه بودند. همچنین شمس با ترکیب رضا ابراهیمی، مهرداد شیبانی، امیر فلاحت خواه، مرتضی شریفی، امیرحسین توخته و صابر کاظمی در ابتدای این مسابقه به میدان رفت.

اخبار مرتبط