پیام تبریک مهندس سعادت مند برای مقام نایب قهرمانی تیم والیبال نوجوانان بانک سرمایه

پیام تبریک مهندس سعادت مند برای مقام نایب قهرمانی تیم والیبال نوجوانان بانک سرمایه
10 بهمن 96

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه در پیامی، کسب عنوان نایب قهرمانی تیم نوجوانان بانک سرمایه در رقابت های قهرمانی باشگاه های کشور را تبریک گفت…
به گزارش سرمایه کلاب، تیم والیبال نوجوانان بانک سرمایه موفق شد برای اولین بار در رقابتهای قهرمانی نوجوانان کشور بروی سکو قرار گیرد.
متن پیام مهندس سعادت مند:
براساس سیاست ها و اهداف تاسیس باشگاه فرهنگی ورزشی بانک سرمایه مبنی بر رشد و تعالی جوانان و نوجوانان و بهره گیری از تمامی ظرفیت های ممکن برای تحقق این امر در کشور، در شهریور ماه سال جاری بانک سرمایه اقدام به برگزاری یکی از بزرگترین طرح های استعدادیابی والیبالی از سراسر کشور با هدف جذب بازیکنان مستعد در تیم های پایه باشگاه بانک سرمایه نمود. اقدامی که با اسقبال بیش از 3000 علاقه مند همراه بود و فرصتی شد تا چهره های جدیدی به والیبال کشور و مربیان کاربلد و دلسوز بانک سرمایه معرفی شوند و امروز به لطف خداوند متعال شاهد نتایج اولیه این طرح بزرگ یعنی دعوت سه بازیکن از این میان به تیم ملی و موفقیت فرزندانمان در رقابت های قهرمانی نوجوانان کشور هستیم.
در پایان از زحمات و همت عالی سرمربی، کادر فنی/سرپرستی و تمامی بازیکنان آینده ساز تیم نوجوانان بانک سرمایه به جهت کسب عنوان نائب قهرمانی در رقابت های قهرمانی کشور قدر دانی می نمایم.
احمد سعادت مند 10/11/96

اخبار مرتبط