مهندس سعادت مند : در انتظار سومین قهرمانی پیاپی در والیبال ایران و آسیا هستیم

مهندس سعادت مند : در انتظار سومین قهرمانی پیاپی در والیبال ایران و آسیا هستیم
12 اسفند 96

مصاحبه مهندس سعادت مند مدیرعامل باشگاه بانک سرمایه با خبرگزاری ایپنا:

تیم والیبال بانک سرمایه در دومین دیدار مرحله نیمه نهایی مقابل پیکان به پیروزی رسید تا به فینال رقابتها صعود کند و در این مرحله حریف خاتم اردکان شود و برای سومین سال پیاپی فینالیست شود و …

تداوم این موفقیت های پی در پی بیانگر تفکرات مدیریتی این باشگاه بزرگ و پر افتخار است ؛ بنابراین نتیجه گرفتیم تا با مهندس احمد سعادت مند مدیر کل باشگاه بانک سرمایه به گفت و گو بنشینیم .

اما قبل از آن به سراغ رزومه سعادت مند رفتیم تا بلکه زودتر به علت موفقیت های این باشگاه پی ببریم که چنین هم شد ؛ چرا که او را مدیری کاملا از جنس ورزش دیدیم که با همه مسائل ریز و درشت ورزش آشنایی دارد .

سعادت مند سال ۱۳۶۲ عضو تیم ملی فوتبال جوانان بوده و سابقه بازی در تیم های شموشک نوشهر و نیروی زمینی تهران را در کارنامه دارد.

او ۳۱ سال سابقه ورزشی دارد و کارمند رسمی وزارت ورزش و جوانان است و مدیرکل تربیت بدنی استان هم بوده ضمن اینکه دو فدراسیون را سرپرستی کرده و معاونت ورزشی و همگانی را بر عهده داشته و همچنین در راس دو باشگاه مدیر عامل بوده است.

وی مدرک مدیریت ورزشی را از دانشگاه تربیت بدنی دریافت کرده و علاوه بر آن در کمیته ملی المپیک حضور داشته و ضمن انجام سفر ورزشی به ۴۰ کشور دنیا ، ۲۰ تیم را در پیکار های برون مرزی سرپرستی کرده است ، ناگفته نماند دستی هم بر قلم دارد ؛ چندین کتاب نوشته و ترجمه کرده تا مدیری کاملا ورزشی و از جنس ورزش باشد .

این است گپ و گفت اختصاصی خبرگزاری ورزش ایران (ایپنا) با مدیر عامل باشگاه بانک سرمایه قهرمان بلامنازع والیبال باشگاه های ایران و آسیا.

مهندس احمد سعادت مند : باشگاه ما رسمی است و ثبت شرکت ها شده و از وزارت ورزش و اداره کل استان تهران پروانه کمیسیون ماده پنج را دریافت داشته است .

خدا را شکر سال گذشته والیبال ما در بخش بانوان و آقایان قهرمان ایران شد و مردان ما نیز دو سال پیاپی در رقابت های والیبال باشگاه های آسیا در ۲۰۱۶ میانمار و ۲۰۱۷ ویتنام قهرمان آسیا شد و امسال هم با توجه به شکست تیم پیکان در دو بازی رفت و برگشت و صعود به دیدار نهایی به امید خدا می توانیم برای سومین سال پیاپی در آسیا حضور یابیم و برای سومین بار مقام قهرمانی والیبال قاره کهن را تصاحب کنیم.

سعادت مند افزود : بحمدالله در شرایط کنونی اوضاع مساعدی داریم و در تدارک کسب سومین قهرمانی پیاپی در لیگ برتر والیبال ایران هستیم تا انشاالله این مهم در این فینال برابر خاتم اردکان تحقق یابد.

مدیر عامل باشگاه بانک سرمایه به دلایل موفقیت این مجموعه اشاره کرد و گفت : دلیل اصلی این موفقیت ها مسئولان بالا دست و در راس آن مدیرعامل محترم بانک سرمایه آقای پویان شاد و همچنین اعضای محترم هیات مدیره و معاونین و … است که در مدیریت و پشتیبانی خیلی با درایت و خوب عمل کرده و می کنند ضمن اینکه در بخش فنی هم یک تیم و مجموعه همدل داریم که هرروز برای رسیدن به موفقیت بیشتر و هدفی که دارند با جدیت تمرین و تلاش می کنند ، بنابراین وظیفه حمایت و پشتیبانی آنها را بر عهده دارم تا بدون حاشیه به فعالیتشان ادامه دهند ، البته به لحاظ اخلاقی هم عملکرد قابل قبولی داشته اند.

سعادت مند در این ارتباط گفت مجموعه والیبال ما به لحاظ فرهنگی و اخلاقی قدم های خوبی برداشته اند ؛ از جمله در خصوص آتش سوزی ساختمان پلاسکو و پس از آن زلزله کرمانشاه که حتی بخشی از حقوق خود را به این امر اختصاص داده اند و همچنین در بخش بچه های بی سرپرست ، بد سرپرست و بچه های کار به خوبی ورود کرده اند و با حضور در آسایشگاه معلولین و جانبازان ثار الله کار های فرهنگی خوبی انجام داده اند و با حضور بر مزار شهدای گمنام نشان دادند تا به چه اندازه به این رفتار های زیبنده اهمیت می دهند.

سعادت مند در خصوص لیگ والیبال اظهار داشت لیگ پویایی داریم و در گذشته و حال با تلاش افرادی نظیر آقایان درخشنده ، حسن پور ، شفقی و … که زحمت بسیار کشیده و می کشند خیلی خوب به جلو هدایت شده ایم ولی اعتقاد دارم که می شود باز هم بهتر شد و کار های بهتری انجام داد ، به ویژه حالا که دکتر ضیائی در راس فدراسیون والیبال قرار گرفته اند با توجه به سوابقی که ایشان در والیبال داشته و دارند ، امیدواریم روز به روز بهتر شود و بتوانیم حرف های بیشتری در والیبال آسیا و جهان بزنیم چرا که در والیبال استعداد بالقوه ای داریم و دیدیم با زحمات آقای داورزنی و مدیریت خوب ایشان قهرمانان نوجوانان جهان و دانشجویان جهان شدیم که بیانگر وجود استعداد های فراوان در کشورمان است .

مدیر عامل باشگاه بانک سرمایه که در یک خانواده ی استقلالی رشد کرده با ارتباط با دربی ۸۶ (این مصاحبه پنج شنبه ۶ ساعت پیش از آغاز دربی صورت گرفته است ) اظهار داشت من در یک خانواده استقلالی بزرگ شده ام و پدرم رئیس هیات فوتبال نوشهر بود و هر گاه اعضای تیم استقلال به نوشهر می آمدند در منزل ما حضور میافتند به همین علت همه ما از پدر ، برادر و خواهر همه استقلالی هستیم ولی فرزندانمان همه پرسپولیسی اند تا در خانواده شور هیجان بیشتری باشد !

وی افزود امیدوارم قبل از هرچیز شاهد یک دیدار خوب و تماشاگر پسند و جوانمردانه باشیم ضمن اینکه به پرسپولیسی ها پیشاپیش کسب عنوان قهرمانی در لیگ برتر را تبریک می گویم ولی در نهایت معتقدم استقلال این بازی را با نتیجه ۱ بر ۰ می برد تا فاتح دربی ۸۶ شود !!

مدیر عامل باشگاه بانک سرمایه در ادامه به استعداد یابی در باشگاه بانک سرمایه پرداخت و گفت : در یک استعداد یابی از سراسر کشور ۱۷۰۰ والیبالیست آمدند و تست دادند تا در نتیجه تیم های والیبال نوجوانان و جوانان بانک سرمایه را تشکیل دهیم که در همان آغاز راه نوجوانان ما نایب قهرمان ایران شد در حقیقت باید گفت کشورمان در والیبال استعداد شگرفی دارد که این آمار را می توان در جهان والیبال فوق العاده دانست .

اخبار مرتبط