شفقی: در مرحله نیمه نهایی ناظر نامحسوس خواهیم داشت

شفقی: در مرحله نیمه نهایی ناظر نامحسوس خواهیم داشت
29 بهمن 96

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: برای نظارت دقیق‌تر بر دیدارهای لیگ برتر مردان از ناظران نامحسوس استفاده خواهیم کرد.

به گزارش سرمایه کلاب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور جام شهید «محسن حججی» از روز چهارشنبه دوم اسفندماه آغاز می شود.

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال با اشاره به حساسیت مسابقات این مرحله از لیگ برتر گفت: در بازی های تهران علاوه بر ناظران سازمان لیگ و کمیته داوران از سیستم ویدیو چک استفاده می کنیم و به همین دلیل فکر نمی کنم اصلا مشکلی داشته باشیم.

محمد حسین شفقی ادامه داد: در دیدارهای شهرستان ها نیز علاوه بر دو ناظر سازمان لیگ و ناظر کمیته داوران، یک ناظر دیگر خواهیم داشت که نامحسوس است و امیدواریم با سه ناظر بر روند دیدارهای مرحله نیمه نهایی در شهرستان ها نظارت کامل داشته باشیم.

وی با بیان اینکه از مسئولان ورزشی و امنیتی استان های میزبان انتظار همکاری بیشتر در مرحله نیمه نهایی داریم، افزود: از چهار باشگاه مرحله نهایی لیگ برتر والیبال مردان (بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری تبریز و خاتم اردکان) نیز انتظار داریم که لیدرهای خود را نسبت به حساسیت این رقابت ها توجیه کنند و از آنان بخواهند تنها تیم های خود را تشویق کنند. باید شرایطی ایجاد کنیم که تماشاگران از دیدارهای باقی مانده لیگ برتر لذت ببرند.

در مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان تیم های شهرداری تبریز و خاتم اردکان در شهرهای تبریز و اردکان به مصاف یکدیگر می روند و تیم های بانک سرمایه و پیکان نیز در خانه والیبال تهران باهم روبرو خواهند شد. مرحله نیمه نهایی نیز به صورت دو برد از سه بازی برگزار می شود و تیم های فاتح برای کسب عنوان قهرمانی در مرحله نهایی با هم مبارزه خواهند کرد. تیم های بازنده نیز در کسب رتبه سومی در مرحله نهایی به مصاف یکدیگر می روند.

اخبار مرتبط