شفقی: بازی‌های باقی مانده لیگ دسته یک و برتر تست دوپینگ دارد

شفقی: بازی‌های باقی مانده لیگ دسته یک و برتر تست دوپینگ دارد
6 اسفند 96

سرپرست سازمان لیگ فدراسیون والیبال گفت: در بازی های باقی مانده لیگ دسته یک و برتر سال جاری از بازیکنان تیم ها تست دوپینگ گرفته می شود.

به گزارش سرمایه کلاب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، محمد حسین شفقی افزود: روز یکشنبه ششم اسفندماه در یک دیدار باقی مانده از مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک مردان از بازیکنان دو تیم شهرداری جوان ارومیه و لاستیک بارز کرمان تست دوپینگ گرفته خواهد شد.

سرپرست سازمان لیگ به دیدارهای روز چهارشنبه لیگ برتر و دسته یک اشاره کرده و گفت: در هماهنگی با رئیس فدراسیون پزشکی ورزشی قرار است که از بازیکنان تیم های شرکت کننده در این رقابت ها نیز تست دوپینگ گرفته شود.

وی درباره تعداد تست ها برای هر تیم نیز گفت: به صورت معمول از هر تیم از دو بازیکن تست می گیرند، اما محدودیتی وجود ندارد و هر تعداد نیاز باشد، انجام می شود.

مرحله نیمه نهایی لیگ دسته یک مردان به صورت دو برد از سه مسابقه برگزار می شود و تیم های شهرداری جوان ارومیه و لاستیک بارز کرمان روز یکشنبه ششم اسفندماه برای سومین بار به مصاف یکدیگر می روند که این مسابقه در ارومیه برگزار خواهد شد.

همچنین دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر ایران جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه نهم اسفندماه در شهرهای تهران و اردکان برگزار خواهد شد.

اخبار مرتبط