دکتر ضیایی : شهرام محمودی مرد سال والیبال ایران است

دکتر ضیایی : شهرام محمودی مرد سال والیبال ایران است
22 اسفند 96

به گزارش سرمایه کلاب و به نقل از سایت هواداری ۳۰۶۰: احمد ضیایی، رئیس فدراسیون والیبال درمورد اینکه گفته می‌شود سال آینده مسابقات جام حذفی برگزار خواهد شد یا خیر، اظهار داشت: بدون شک در سال جدید نشست‌هایی خواهیم داشت و چه بسا بتوانیم این برنامه را عملیاتی کنیم. تلاش می‌کنیم تا اگر امکانات وجود داشته باشد سال آینده مسابقات جام حذفی را هم خواهیم داشت.

وی درمورد استفاده از ویدئوچک در اردکان خاطرنشان کرد: بلافاصله بعد از بازی اول فینال تصمیم گرفته شد تا امکانات ویدئوچک به اردکان ارسال شود تا در بازی دوم هم از این تکنولوژی استفاده شود تا شاهد بازی کم اشتباهی از سوی داوران را شاهد باشیم.

رئیس فدراسیون والیبال درخصوص احتمال برگزاری جشن قهرمانی در اردکان گفت: در حال آماده‌سازی هستیم تا اگر بانک سرمایه بتواند قهرمان شود در اردکان جشن قهرمانی را برگزار کنیم. اگر کار به بازی سوم هم کشیده شود در تهران این مراسم انجام خواهد شد.

ضیایی در پاسخ به این سوال که به نظر شما کدام بازیکن مرد سال والیبال ایران است، تصریح کرد: تمام بازیکنان برای سال ۹۶ زحمت کشیدند، اما به نظر من شهرام محمودی عملکرد بهتری نسبت به سایر بازیکنان داشت و من او را به عنوان مرد سال والیبال ایران انتخاب می‌کنم.

اخبار مرتبط