بانک سرمایه و خاتم اردکان در آستانه صعود به فینال

بانک سرمایه و خاتم اردکان در آستانه صعود به فینال
8 اسفند 96

دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر مردان روز چهارشنبه نهم اسفندماه با دو دیدار پیگیری می شود و تیم های خاتم اردکان و بانک سرمایه در صورت پیروزی در این بازی ها فینالیست می شوند.

به گزارش سرمایه کلاب و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، دور برگشت مرحله نیمه نهایی مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشور جام شهید «محسن حججی» روز چهارشنبه نهم اسفندماه با دو دیدار در شهرهای اردکان و تهران پیگیری می شود.

در نخستین مسابقه تیم های خاتم اردکان و شهرداری تبریز در سالن آیت الله خاتمی شهر اردکان در حالی به مصاف یکدیگر می روند که خاتم در دور رفت و در شهر تبریز سه بر صفر حریف خود را شکست داده است و برای صعود به دیدار نهایی تنها یک برد دیگر لازم دارد.

شهرداری تبریز که در دور مقدماتی با 16 برد و 44 امتیاز عنوان سوم را به دست آورد، در مرحله نخست پلی آف کاله مازندران را از پیش رو برداشت که رتبه ششم (13 برد و 39 امتیاز) دور مقدماتی را به دست آورده بود.

از سوی دیگر خاتم اردکان که در پایان دور مقدماتی رتبه هفتم را با 11 برد و 30 امتیاز به دست آورد و در مرحله نخست پلی آف نیز موفق به حذف سایپا تهران شد با 16 برد و 47 امتیاز در رتبه دوم جدول دور مقدماتی قرار گرفته بود.

دو تیم شهرداری تبریز و خاتم اردکان در دور مقدماتی نیز دوبار به مصاف یکدیگر رفتند که سهم هر تیم یک پیروزی برابر حریف بوده است. در دور رفت شهرداری تبریز در بازی خانگی موفق به شکست سه بر یک خاتم شد و شاگردان عباسعلی میرحسینی در دیدار برگشت در 27 دیماه تبریزی ها را در اردکان سه بر صفر شکست دادند و نتیجه دور رفت را جبران کردند.

دیدار این هفته دو تیم خاتم اردکان و شهرداری تبریز چهارمین جدال آنان در لیگ برتر سال 96 محسوب می شود و شهرداری تبریز چیزی برای از دست دادن ندارد و با تمام توان به میدان می رود تا امیدش را برای صعود به دیدار نهایی حفظ کند.

در دومین مسابقه دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر والیبال مردان تیم های پیکان تهران و بانک سرمایه در خانه والیبال تهران با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

بانکی ها در دور رفت با اقتدار و سه بر صفر پیکان تهران پرافتخارترین تیم لیگ برتر را از پیش رو برداشتند و روز چهارشنبه در پی تکمیل بردهای خود هستند تا برای سومین سال متوالی به دیدار نهایی این رقابت ها راه یابند.

بانک سرمایه در دور مقدماتی موفق به کسب عنوان صدرنشینی با 19 برد و 57 امتیاز شد و در مرحله نخست پلی آف نیز تیم هاوش گنبد را از پیش رو برداشت تا حریف پیکان تهران شود.

تیم پیکان نیز در دور مقدماتی با 13 برد و 39 امتیاز در رتبه پنجم قرار گرفت و در مرحله نخست پلی آف شهرداری ورامین را که در مقدماتی در رتبه چهارم قرار گرفته بود، از پیش رو برداشت.

بانک سرمایه و پیکان تهران نیز در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال دو بار به مصاف یکدیگر رفتند که شاگردان مصطفی کارخانه سرمربی بانک سرمایه در دور رفت سه بر یک و در دور برگشت سه بر صفر پیکان را شکست دادند.

برنامه دور برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ برتر:

اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت 16

خاتم اردکان – شهرداری تبریز

تهران، خانه والیبال، ساعت 18

پیکان تهران – بانک سرمایه

اخبار مرتبط